Blog

Nejčastější dietní chyby a jak je napravit.

Snažíte se zhubnout a děláte pro to vše. Zdravě jíte, cvičíte, překonáváte kručení v žaludku. Jak je tedy možné, že vaší váze je to jedno? Přestože má většina lidí při změně životosprávy dobré úmysly, ne vždy dosáhnou svého cíle. Pokud je to i váš případ, zjistěte, jestli i vy nejste v zajetí častých dietních prohřešků. 

Co dělat, když v keto zhřešíte. Není třeba nic vzdávat, začněte znovu a lépe.

OK. Je to tady, zhřešili jste. Ať už šlo o vaše narozeniny, neplánovanou happy hour v baru nebo zkrátka jen špatný den, vylepšený hranolkami s tatarkou, porušili jste dietu. Nejste v tom sami, stává se to i těm lepším z nás. Takže… hlavně klid. Není to konec světa. Jak moc to ale ovlivní stav ketózy … Pokračování textu Co dělat, když v keto zhřešíte. Není třeba nic vzdávat, začněte znovu a lépe.

Intermittent fasting. Proč je dobré se postit.

Starost o chudé a hlavně příprava na nejdůležitější křesťanské svátky v roce. Tak prožívali naši předkové postní období, které začíná 26. února. Posledních pár let je ale půst známý spíše jako trendy dieta. Anebo styl stravování, při kterém se nepočítají kalorie, ale hodiny. Stojí za vyzkoušení?

Bílkoviny, kam se podíváš? Co se opravdu jí na keto dietě.

Jak funguje proteinová dieta už víte. Tělo se snaží dostat do ketózy a rychleji tak odbourávat tukové zásoby. Zkrátka fungovat na vlastní tuk. Znamená to méně kalorií, méně tuků, méně sacharidů. Nahradit 3 až 4 běžná denní jídla speciálními pokrmy. Co tedy ale vlastně jíte? Není to jedna velká nuda? A můžete si přitom dát … Pokračování textu Bílkoviny, kam se podíváš? Co se opravdu jí na keto dietě.

Složité recepty a vaření vás prostě nebaví? Nevadí, hubnout se dá pohodlně.

Rádi byste zhubli nějaké to kilo, ale na dlouhé vaření vás prostě neužije. Každodenní příprava krabiček vás neláká a ani na to nemáte čas. Žádný důvod k výmluvám. Když se rozhodnete pro proteinovou dietu, nemusíte si sami vařit téměř nic. A jak to funguje? V první fázi hubnoucího programu jíte 3 proteinová jídla denně, která … Pokračování textu Složité recepty a vaření vás prostě nebaví? Nevadí, hubnout se dá pohodlně.

Chutě a hlad. 5 tipů jak je správně rozpoznat, neporušit dietu a zhubnout

Znáte to. Jste jen chvíli po obědě a neodbytná chuť na něco sladkého je tu. Nudíte se v práci a ty chipsy jsou tak lákavé. Je to normální? Pokud jste jedno jídlo vynechali nebo držíte nezdravé diety, pak je to přímo logické. Když vás ale plíživý pocit hladu provází celý den, zřejmě děláte něco špatně. … Pokračování textu Chutě a hlad. 5 tipů jak je správně rozpoznat, neporušit dietu a zhubnout

Proteinová dieta pod lupou. Co v těle probíhá a kdy uvidíte výsledky.

Určitě jste o ní už slyšeli. Nízkosacharidová, ketodieta, ketonová, ketogenní nebo bílkovinová dieta hýbe světem diet a s vaším tělem dokáže leckdy zázraky. Nemáte hlad, ani chuť na sladké a váha jde dolů sama. Jídelníček se skládá z potravin, které mají nízký glykemický index a zvýšený obsah bílkovin. Je to ale bezpečné? Pokud se s … Pokračování textu Proteinová dieta pod lupou. Co v těle probíhá a kdy uvidíte výsledky.

Víte, že existuje dietní croissant plněný čokoládou? Poklady proteinové diety.

Chcete zhubnout, ale jídlo milujete. Jste gurmáni a u stolu si prostě rádi pochutnáte. Zkrátka, neumíte si svůj život představit bez občasných hříchů. A je to tak správně. Život je na nudné diety příliš krátký. Existují totiž i takové, na kterých o své chutě nepřijdete. A úplně bez výčitek. Co všechno nabízí lahodné menu plné … Pokračování textu Víte, že existuje dietní croissant plněný čokoládou? Poklady proteinové diety.

Voda, káva nebo čaj? Pitný režim na dietě.

Cukr káva limonáda čaj rum bum! Možná si tuhle oblíbenou školní hru pamatujete ještě i z vašeho dětství. Pro jaký nápoj byste si ale měli poskočit i dnes? A který raději nechat zapikaný? Obecné doporučení říká, že bychom denně měli přijmout 30–45 ml tekutin na kilogram své hmotnosti. Doplňujte ty správné a vaše tělo bude … Pokračování textu Voda, káva nebo čaj? Pitný režim na dietě.

Načítání…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.