Přeskočit na obsah

Krabičky. Proč je proteinová dieta zdravou cestou k fit postavě

Dnešní životní tempo velkoměsta nás přímo vystřeluje do vesmíru. Máme málo času na úklid, praní, žehlení a bohužel i na nákupy a vaření. Většina lidí tak nejí včas a už vůbec ne správně. Výsledkem je přejídání se večer po práci, přemíra cukru a tuku a nedostatek vlákniny.

Další nástrahy moderní doby

Téměř většina lidí se špatně stravuje, tápe při sestavení jídelníčku a vůbec nějakého režimu. Stresujeme se, málo se hýbeme a špatně spíme. Do toho se neustále snažíme zhubnout. Ve výsledku tak máme nízkou produktivitu a náladu na bodu mrazu. Co s tím?

Jak z toho ven? Krabičky!

Nemusíte se točit v začarovaném kruhu. Pokud je pravidelnost v jídle váš největší problém, krabičková dieta může být správnou volbou. Je pro všechny, co si přejí zhubnout, jíst zdravěji a rovnoměrně během dne

TIP: Proteinová dieta pod lupou. Co v těle probíhá a kdy uvidíte výsledky. 

Dobrá zpráva, vaření netřeba. Jídlo totiž dostanete buď komplet hotové, k ohřátí nebo pouze doladění dle chuti. 

Hubnoucí souboj muž vs žena

Jak už jste asi zjistili, ženy jsou z venuše a muži z marsu. A tak to funguje i v hubnutí. Každý potřebujeme ve svých dietách trochu jiné věci a tohle proteinová dieta bere v potaz. Tedy alespoň ze zkušenosti Martina Cvrkala, odborníka na proteinovou dietu a psycholog hubnutí

Důkazem je nespočet spokojených klientů a taky zajímavý experiment v režii Blesku pro ženy, který dokazuje, že rozdílné jídelníčky zafungovaly. Jestli vás zajímá, kdo vyhrál v souboji muž vs žena, omrkněte videa dokumentující jejich cestu (včetně obou vzorových krabic s jídlem).

A na téma muž vs žena si poslechněte i Martinův zajímavý rozhovor o psychologii hubnutí. 

Jak to funguje

Adam i Gabi z experimentu viz výše se stravovali dietou bez vaření, kterou pro ně navrhl právě Martin Cvrkal. Dostanete krabici jídla bez vaření na čtrnáct dní, ve které najdete čtyři jídla na den. 

Když se kuchyně nechcete úplně vzdát, můžete mít i 14 denní jídlo s částečnou přípravou. Doplňujete jen čerstvou zeleninou dle potřeby z vybraného povoleného seznamu.

A to hlavní, nejsou to prášky a koktejly, ale normální jídlo. 

A jaké má proteinové krabičkování další výhody? 

Zdravá výživa není jen o jídle, promítá se do všech aspektů našeho života. Takže správným jídelníčkem ovlivníte jak fyzické zdraví, tak psychiku. Velké plus je i úspora času, žádné vymýšlení, nákupy, ani vaření

Jídlo je zdravé, chuťově výborné a nutričně vyvážené. Proteinová dieta má na výběr z více než 300 produktů, takže nuda nehrozí.  

Hubnutí probíhá pod dohledem. Spolu s nastaveným jídelníčkem tak máte nad sebou kontrolu nutričního terapeuta. Ale zvládnout se to dá i online. 

Můžete také zapomenout na čísla. Žádné vážení, ani počítání kcal, jídla jsou už nutričně i kaloricky vyvážená a z kvalitních surovin. 

Správné stravovací návyky. Naučíte se jíst pravidelně a zdravě, a to včetně sladkostí a pikantních dobrůtek. Pokud si rádi něco mlsnete, s proteinovou dietou si dietní pochoutky užijete každý den. 

TIP: Víte, že existuje dietní croissant plněný čokoládou? Poklady proteinové diety.

Chtěli byste tohle všechno vyzkoušet na vlastní kůži? Zkuste to, horší už to nebude, můžete jen získat. Domluvte si konzultaci třeba přímo s Martinem Cvrkalem. Držíme pěsti!

Další krabičkové tipy