Přeskočit na obsah

Nejlepší keto appky. Jaké aplikace pomohou při keto dietě?

Spočítat makra, zjistit, která jídla jsou nízkosacharidová, uvařit si něco jiného než obligátní avo toast. Pokud se do světa keto vrhnete po hlavě, může toho být na vás ze začátku dost. Jak to tedy udělat, aby vám keto nepřerostlo přes hlavu, aniž byste začínali pořád znovu? Jděte na to chytře. Stáhněte si jednu z následujících aplikací a buďte keto ve velkém stylu. 

TotalKetoDiet: Pro začátečníky

Apka Total Keto Diet se bude hodit hlavně těm, kteří s keto režimem právě začínají. Rozsáhlá databáze receptů nabídne inspiraci na vlastní jídla a v mezičase můžete sledovat váš jídelníček nebo zaznamenávat nákupní seznamy. Díky obdivuhodně velké databázi jídel si pak spočítáte svoje denní makra raz dva. 

Carb Manager: Pro krotitele sacharidů

Úspěšný stopař nízkosacharidových a keto diet vám s přehledem ukáže, zač jsou toho cukry. Zjistí, kolik ho obsahuje tyčinka, kterou se právě chystáte sníst anebo kolik povolených cukrů vám ještě zbývá. V databázi Carb Manager najdete nutriční informace o více než milionu jídel a produktů, včetně možnosti naskenovat jejich čárový kód pro ještě snadnější přístup. Pomůže vám sestavit jídelníček, připraví nákupní seznam a co je nejlepší, vše synchronizovat s dalšími zařízeními. Třeba s FitBitem. 

TIP: Jak dokáží chytré hodiny či sport/fitness tracker změřit spotřebu kalorií?

MyMacros+ : Pro milovníky čísel

Říkají vám přátelé chodící kalkulačka? U keto diety se to vcelku hodí. Pokud vás ale nebaví počítat každé sousto zvlášť, pořiďte si appku vytvořenou přímo fitness profíkem a budete mít po starostech. V databázi MyMacros+ najdete přes pět milionů produktů a kromě každodenní analýzy vašeho jídelníčku si můžete přidat i nutriční cíle nebo sledování vaší váhy. 

Senza: Pro fajnšmekry

Stejně jako ostatní apky, i Senza vám umožní sledovat makra, ketony a glukózu. Má ale i něco extra. Pokud je to třeba, můžete se obrátit na live kouče, který vám poradí s konkrétní situací. Anebo si díky KetoRadaru rovnou vyberete tu správnou restauraci. 

Cronometer: Pro keto analytiky

Všechna data na jednom místě. Pokud rádi analyzujete data, bude se vám líbit Cronometer, který je pro vás zpracuje komplexně a do hloubky. Rozebere váš denní příjem živin, pohybovou aktivitu i metabolismus. Perfektně ho sladíte nejen s Fitbitem a Garminem, ale třeba taky s ketomonitorem dechu BioSense. Tak hlavně pozor, abyste se v datech neutopili. 

TIP: O Cronometer je řeč i ve Food tracking. Pro a proti počítání kalorií.

KetoDiet/KetoDiet Basic: Pro skalní fanoušky

Jestli jste v keto klubu už nějaký ten pátek, pak jste na tuhle apku určitě už natrefili. 

KetoDiet  (KetoDiet and KetoDiet Basic) vznikla ve spolupráci s autorkou bestselleru The KetoDiet Cookbook a Keto Slow Cooker & One-Pot Meals Martinou Slajerovou a mezi příznivci nízkosacharidové diety je opravdový hit. Najdete v ní nejen zásobárnu receptů a tipů na vhodné restaurace, ale pomůže vám odhalit nutriční info u více než milionu jídel. 

TIP: Se stažením KetoDiet získáte i přístup do KetoDiet Blog plného rad a tipů, na který přispívá nejen autorka, ale i řada dalších odborníků. 

MyFitnessPal: Jednoduše pro všechny

Pokud hledáte něco snadného a srozumitelného, zkuste MyFitnessPal, jednu z nejvíce doporučovaných a uživatelsky přívětivých aplikací v oblasti výživy vůbec. Zkrátka nejen keto klasika, která nikdy nezklame a je zdarma. Ať už chcete zhubnout nebo se jen zajímáte o to, co jíte, určitě si tuhle apku stáhněte. 

Přidejte k appce chytrého a zkušeného rádce

Rádi byste začali s proteinovou dietou a sami si na to netroufáte? Pokud nechcete hubnout online, a potřebujete intenzivnější kontrolu a vedení, zkuste to pod dohledem. Váš poradce vás provede až do cíle. 

TIP: Umění poradit. Proč jsou poradci důležití, a jaký mají vliv na výsledek vašeho hubnutí.