Přeskočit na obsah

Složité recepty a vaření vás prostě nebaví? Nevadí, hubnout se dá pohodlně.

Rádi byste zhubli nějaké to kilo, ale na dlouhé vaření vás prostě neužije. Každodenní příprava krabiček vás neláká a ani na to nemáte čas. Žádný důvod k výmluvám. Když se rozhodnete pro proteinovou dietu, nemusíte si sami vařit téměř nic. A jak to funguje? V první fázi hubnoucího programu jíte 3 proteinová jídla denně, která doplníte 1 vlastním chodem. Jak bude vypadat vaše menu

Den s proteinovou dietou

V poradenských centrech máte k dispozici více než 300 druhů proteinových jídel a nápojů z kvalitních ingrediencí, která se jen tak neomrzí. Hubnutí není nikdy snadné a možnost výběru Vám tak Vaši cestu ulehčí. Neztrácíte čas nakupováním, vařením, ani složitou přípravou. Budete se cítit komfortněji a jíst to, co Vám opravdu chutná. V první, nejdelší a zároveň nejefektivnější části programu platí jen několik zásadních pravidel. 

PRODUKT TIP: Pro jednodušší start. Pokud s dietou začínáte, doporučujeme STARTOVACÍ BALÍČEK na 7 dní proteinové diety, a to i v bezlepkové verzi. Během jednoho týdne tak sami zjistíte, jestli vám tento způsob stravování vyhovuje a najdete si svá oblíbená jídla. 

Jak hubnout správně

Vlastní oběd – Užijte si svoje obědy. Vlastní večeře by měla být spíše výjimkou, protože tělo lépe tráví během dne.

Svačinová tyčka – Proteinovou tyčinku jezte pouze 1x denně, ideálně na svačinu.  

Se sladkým opatrně – maximálně 2 sladká proteinová jídla denně

Nekonečně kombinací – Všechna jídla mají podobnou nutriční a kalorickou hodnotu, kombinujte podle chuti. 

Síla zeleniny – Proteinové jídlo můžete libovolně kombinovat s povolenou zeleninou pro první fázi kdykoliv během dne, tedy i mezi jídly a večer. 

Snídaně naslano i nasladko

Pokud neradi jíte stále stejné kombinace, přijdete si na své. Slané i sladké snídaně si můžete dát doma, v práci i na cestách. Ať už se rozhodnete pro proteinové palačinky, ovocnou kaši, vynikající croissant, slaný mug cake se slaninou do hrnku, klasickou omeletku nebo výborné proteinové pečivo, rána s proteinovou dietou vás budou bavit.

Polední nabídka plná proteinu

Jak už víte, oběd by mělo tvořit spíše vaše vlastní jídlo podle jednoduchých zásad. Pokud ale ani to nestíháte, zkuste proteinové polévky nebo už  připravené saláty. Zasytí a jsou připravené během chvilky. A když nemáte čas vůbec na nic, dejte si jídlo hotové

TIP: Konzultace zdarma. Nevíte si rady? Konkrétní jídelníček můžete konzultovat s odborným poradcem na emailu poradce@victus.cz

Snack bez výčitek

Svačinový žebříček v dalších fázích proteinové diety vedou proteinové tyčinky s nízkým obsahem sacharidů. Není divu, odpolední kafíčko a něco sladkého prostě musí být. Ale můžete vybrat i něco jiného. Vyzkoušejte proteinové vafle nebo třeba sýrovou pomazánku s nakrájenou zeleninou.  

Gurmánská večeře 

A co na poslední jídlo dne? Je z čeho vybírat. Ať už zvolíte lehký salát s proteinovým pečivem, proteinový burger z kuřecího masa nebo třeba skvělé proteinové těstoviny, vaše chuťové buňky si přijdou na své. Protože proteinová dieta zkrátka chutná.  

TIP: Jednoduchá jídla a snadná příprava. Něco pro proteinové mámy, kterým Victus pomůže zorganizovat život s dětmi a dietou.

Štítky: