Přeskočit na obsah

Umění poradit. Proč jsou poradci důležití, a jaký mají vliv na výsledek vašeho hubnutí.

Někdy je třeba hubnout na očích. Ať už Váš zdravotní stav nedovoluje experimentovat, chcete zhubnout opravdu hodně sami si s váhou neporadíte nebo jednoduše potřebujete pravidelné kontroly, odborný dohled je ideálním řešením. Když nechcete začínat stále znovu, začněte s keto odborníky hned.

Kdy hubnout pod dohledem

Odborné vedení ocení zejména tací, u kterých je nutná zdravotní a diagnostická kontrola ještě před zahájením hubnutí. Ne vždy je hubnutí vhodné a je třeba stanovit tu správnou cestu. Jen číslo na váze nerozhoduje, a proto je důležité znát i svou skladbu těla. Sami si ji nezměříte, protože vám chybí speciální přístroje. Intenzivní dohled, neboli koučing v průběhu diety, má také další výhody. V neposlední řadě je to psychologická pomoc se zvládnutím celého procesu redukčního režimu.  

Pomoc a podpora nutričních specialistů

´Jak zhubnout´ se ptá každý. Pokud patříte mezi ty, kteří se celoživotně trápí s kily navíc, pomoc zkušeného výživového poradce či lékaře dává smysl. Cílem poradenství není jen dosáhnout zdravého hubnutí a redukce váhy, ale také naučit se správným stravovacím návykům. A pokud je pro vás svět zdravého jídla španělskou vesnicí, díky poradci se brzy zorientujete. Zjistíte, proč trendy diety fungují jen krátkodobě a jsou provázeny velmi častým jevem jojo efektu. 

Přítel na telefonu

Když se tedy chcete vyvarovat následků diety, která nefunguje, nechat si poradit je tou správnou volbou. Vyzkoušejte například proteinovou dietu, se kterou vám pomůže nutriční terapeut na základě vyšetření, vývoje redukce a vašeho zdravotního stavu.TIP: Správný poradce by vám měl opravdu sednout. Abyste našli toho pravého hned napoprvé, doporučujeme některé z poradenských center Victus v Náchodě, Olomouci nebo Hradci Králové.

Domluvte si konzultaci přímo s Martinem Cvrkalem, odborníkem nejen na proteinovou dietu, ale hlavně osobností v oboru bezpečného hubnutí.  Rádi vás uvidí i další specialisté z týmu Victus. Nebudete v tom sami.

Štítky: