Přeskočit na obsah

Den v životě proteinové mámy. Jak si zorganizovat život s dětmi a dietou.

Držet dietu je těžká práce pro každého. Co teprve pro vytíženou ženu s dítětem či dětmi. Obzvlášť příprava a dodržování dietních plánů si žádá pevnou vůli a čas. Kde ho ale vzít? Starat se o rodinu, domácnost, a zároveň se pyšnit se krásnou postavou se tak stává  nedostižným snem. Poznáváte se? Seznamte se s novou kamarádkou.

Poznejte Victus, dietu, která vám může změnit život.  Nechte vaše tělo fungovat na vlastní tuk a zapomenete, co je hlad. Protože cítit se a vypadat skvěle, a zároveň mít dostatek energie na náročné dny, to není jen pro dokonalé Insta-mámy! Proč vám proteinová dieta může změnit život k lepšímu?

Lehce se dodržuje

Když přijde na životní změny, kouzlo úspěchu je v jednoduchosti. Ideální, když máte povinností nad hlavu a žádnou trpělivost na složité plány. Princip funguje tak, že nahradíte 3–4 běžná jídla speciálními proteinovými s nízkou energetickou hodnotou, spolu s omezeným obsahem tuků a cukrů. Celý proces má tři fáze. V té první se vaše denní menu skládá ze čtyř proteinových jídel Victus, doplněných o oběd nebo večeři z vlastní kuchyně s bílkovinou. Může to znít složitě, ale stačí začít a rychle si zvyknete.

Výsledky na sebe nenechají čekat

Pokud toužíte po stejné velikosti, jakou jste nosila před porodem, u diety vás nejvíc zajímají výsledky. Nejen, že je chcete vidět, ale potřebujete je rychle. Přesně to umí proteinová dieta. Váhový úbytek je individuální, ale zejména v první fázi vám dodá tu správnou dávku motivace.  Při snížení přijmu sacharidů se vaše tělo „přepne“ do ketózy, a tak funguje na vlastní tuk.  A nejen to. Na rozdíl od jiných způsobů si pak vysněnou váhu lehce udržíte.

Energie na rozdávání

Hubnout, a přitom se cítit odpočatě a plná energie? Nic z říše snů, ale jedna z pozitivních stránek proteinové diety. Jakmile totiž překonáte počáteční stav, než si tělo na ketózu zvykne, ze dne na den se proměníte v super mámu. Jak to funguje? Denní menu Victus obsahuje 50 – 60 g kvalitních bílkovin, což je nejen 25 % celkového příjmu, ale také přirozený zdroj energie. Způsobí, že se vám do postele vůbec chtít nebude. Pokud ale ani v ideálním případě nezvládnete s dětmi více jak 6 hodin, pak si svůj spánek o to víc užijete. A upřímně, které mamince by se nehodila energie navíc?

Menu, které neomrzí

Každá máme jiné chutě, a proto hodně dietních pokusů ztroskotá na stále stejném menu. S Victus se nenudíte. Přes 300 vysoce kvalitních proteinových jídel z Francie, Itálie nebo Španělska si rychle zamilujete. Všechna jídla jsou vyrobena z přírodních surovin, jako je sója nebo bílek. A ať už si dáte omeletu, těstoviny, chleba, kaši, polévku nebo něco sladkého, vše připravíte rychle a jednoduše. Nechybí ani nápoje, proteinové koktejly nebo pivo vás překvapí. Svačinka? Krémový puding nebo sladká tyčinka si přímo říkají o venkovní procházku. A největší plus? Žádné náhražky nebo doplňky výživy. Své tělo si hýčkáte plnohodnotným jídlem.

Victus si zamiluje i váš manžel

Ten pocit, když se závistí sledujete večeři zbytku rodiny, zatímco na vašem talíři se krčí kousek kuřecího masa a salát bez zálivky. Proč se trápit? Na skvělou večeři stačí vybrat jedno z výjimečných hotových jídel s 30 g bílkovin na porci. Vyzkoušejte třeba francouzská kuřecí prsa s ratatouille zeleninou či exotické kuře WOK se sladkokyselou omáčkou. Inspiraci na kompletní menu najdete tady. 

1600-victus-kure-wok-1403_0.jpg

Exotika pro všední den. Není snadné šetřit čas, a zároveň si pochutnat na nutričně vyváženém jídle. Výjimečná řada hotových jídel Victus má něco pro každou chuť. Velká porce jídla je tvořena z 60–70% podílu jídla přírodních surovin (maso a zelenina), ale obsahuje maximálně 270 kalorií. A hlavně, pochutná si celá rodina. 

Jdete do toho? Vše o bezpečném a zdravém hubnutí najdete online, anebo si nechte poradit od našich odborníků. Začněte dnes!