Přeskočit na obsah

Číslo na váze není rozhodující.Proč je důležité znát skutečnou skladbu svého těla.

Něco si prostě sami nezměříte. Jak už jste si možná přečetli někde jinde, číslo na váze není rozhodující. A je tomu opravdu tak, důležité je množství a také poměr tukové tkáně, vody a netučné tkáně v těle. To jsou ale čísla, která jen tak doma nezjistíte. Pro určení skladby vašeho těla tak můžete vyzkoušet můžete třeba bioimpedanci. Za složitým názvem se skrývá jednoduchá lékařská metoda, která vám prozradí vše potřebné během chvilky. 

Co je BIA a jak to funguje?

Bioimpedanční analýza (BIA), neboli bioimpedance jinými slovy znamená měření vody a tuku v těle na základě bezpečného elektrického proudění. Tahle naprosto přesná, a přitom bezpečná analýza stanoví nejen přesný postup redukce váhy, ale také kontroluje jejich výsledky.Díky počítačovému softwaru tak získáte na chlup přesné výsledky, se kterými můžete dále pracovat.

Jak to funguje?

Celý trik je založen na měření elektrického odporu lidských tkání. Přístroj vám jednoduše pošle do těla velmi slabý elektrický impulz, který jej odhalí. Není se ale čeho bát, elektrické proudění je tak slabé, že je vaše tělo téměř nezaregistruje. Faktické měření pak těží ze skutečnosti, že elektrický proud prochází snadněji tekutinou v našich svalech než tukem.Výsledek tedy závisí na tom, jak velké množství vody tkáň obsahuje a vykreslí tak poměrně přesný obraz vašeho těla.

TIP: Zajímavé video na téma měření složení vašeho těla od již zmiňované YouTuberky Stephanie Buttermore najdete tady. Doporučujeme pro lepší představu, jak to celé funguje v praxi.

Proč BIA?

Odhalí skladbu vašeho těla: Je Nejpřesnější. Tetrapolární segmentální BIA analýza je v současnosti nejlepší dostupnou metodou. Výsledek si prohlédnete s námi, u sebe doma nebo kdykoliv na profilu. V neposlední řadě taky zajistí bezpečný průběh hubnutí. Díky velmi přesnému hodnocení aktuálního stavu kardiovaskulárního rizika tak spolehlivě odhadneme, jak dlouho bude celý proces trvat. 

TIP: Pokud byste svoje tělo rádi poznali více, přečtěte si více a objednejte se na KONZULTACI.